Dr. Driving Hileleri / Dr. Driving para Hilesi

Dr. Driving Hileleri / Dr. Driving para Hilesi

Dr. Driving,Dr. Driving hile,Dr. Driving hileleri,Dr. Driving hilesi,Dr. Driving hack,Dr. Driving cheat,Dr. Driving oyunu,Dr. Driving para hile,Dr. Driving para hilesi,Dr. Driving para hileleri,Dr. Driving çalışan hile,Dr. Driving çalışan para hilesi Çok sevilen Dr. Parking oyunu Android platformuna Dr. Driving adıyla daha hızlı ve daha görsel olarak tekrar giriş yaptı. Dr. Driving Android oyununda size verilen görevleri başarıyla tamamlayarak hem sürücü […]

05 Ağustos 2013 Pazartesi - 1141 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Dr. Driving – Android Yarış Oyunu

Dr. Driving,Dr. Driving hile,Dr. Driving hileleri,Dr. Driving hilesi,Dr. Driving hack,Dr. Driving cheat,Dr. Driving oyunu,Dr. Driving para hile,Dr. Driving para hilesi,Dr. Driving para hileleri,Dr. Driving çalışan hile,Dr. Driving çalışan para hilesi

Çok sevilen Dr. Parking oyunu Android platformuna Dr. Driving adıyla daha hızlı ve daha görsel olarak tekrar giriş yaptı.

Dr. Driving Android oyununda size verilen görevleri başarıyla tamamlayarak hem sürücü belgenizin seviyesini arttırıyorsunuz hem de kazandığınız oyun paralarıyla ister aracınızı tamir ediyor ve isterseniz yeni araçlar satın alıyorsunuz.

Harika grafiklere ve gerçekçi sürüş deneyimine sahip Android oyununda araçların dikiz aynaları bile düşünülmüş. Oynanış olarak ise oyuncuların bölümleri geçebilmek için çabalaması gereken şekilde ayarlanmış. İlk denemede başarılı olabilmek biraz zor görünüyor. Görevlerde başarılı olabilmek için aracınızı asla çarpmamanız gerekiyor. En küçük bir dokunuş bile başarısız olmanıza sebep olabilir.

13 Farklı araç seçeneği ile her zevke hitap edebilen Android yarış oyununda 6 farklı görev bulunuyor.Görevlerin kısa tanımlamalarını yapacak olursak:

 • Fuel Efficiency: Yakıt tasarrufu yaparak hedefe varma
 • Speed: En hızlı şekilde hedefe ulaşma
 • Speed Parking: Park etme görevi
 • Highway: Otobanda araba sürme görevi
 • Drift: Drift yaparak yani kayarak dönme görevi
 • VIP Escort: Vip aracı takip etme görevi

Dr. Driving Android oyununa Facebook hesabınızla bağlandığınız zaman arkadaşlarınızla skorlarınızı paylaşabilir ve onların neler yaptığını görebilirsiniz. Aynı zamanda Facebook hesabınızla giriş yaparsanız oyun ödül olarak 100 altın veriyor.

Dr. Driving Android oyunu Google Play’de 210 bin kişi tarafından oylanmış ve 4.6 yıldız ortalamasına sahip.

“Dr. Driving Hileleri / Dr. Driving para Hilesi” için 3 cevap

 1. i wona if u nowu diyor ki:

  facebook hesabını bağlayın oyuna oy verin 200 golda ESDAS alın zaten geliştirmelere para yetmiyor lvl kısıtlayıcı değil para kasıp geliştirin oyundaki en iyi araba olur

 2. sasa diyor ki:

  yaa nasıl oy vercem anlamadım gitti

 3. su diyor ki:

  Ben araba hilesini arıyorum bulursanız haber verin.telefon numaram;0212 681 68 68

Bir Cevap Yazın

Sayfalar

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül