Subway Surfers Hile – Subway Surfers Hileleri

Subway Surfers Hile – Subway Surfers Hileleri

Subway Surfers,Subway Surfers hile,Subway Surfers hilesi,Subway Surfers hileleri,Subway Surfers paris hile,Subway Surfers sdney hile,Subway Surfers hack,Subway Surfers can hilesi,Subway Surfers cheat Subway Surfers Cheat Guide, Subway Surfers oyunu için birçok hile ve izlenecek yol kılavuzu. Bekçiye yakalanmadan koşmak istiyorsanız, mutlaka rehberdeki görev kılavuzlarına, hilelere, incelemelere ve ekstralara göz atın Subway Surfer ustası olun. Hile bile […]

04 Ağustos 2013 Pazar - 44 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Subway Surfers,Subway Surfers hile,Subway Surfers hilesi,Subway Surfers hileleri,Subway Surfers paris hile,Subway Surfers sdney hile,Subway Surfers hack,Subway Surfers can hilesi,Subway Surfers cheat

Subway Surfers Cheat Guide, Subway Surfers oyunu için birçok hile ve izlenecek yol kılavuzu. Bekçiye yakalanmadan koşmak istiyorsanız, mutlaka rehberdeki görev kılavuzlarına, hilelere, incelemelere ve ekstralara göz atın Subway Surfer ustası olun.

Hile bile olsa oyuna hakim olmak için inişleri ve çıkışları öğrenin. Bu uygulama daha fazla para almak için en iyi yollarından, size yol gösterecektir.

Subway Surfers Hileleri  Subway surfers hile için Doğru adres

> > Subway Surfers Kaykay Oyunu Orjinal İndir < <

Subway Surfers Cheat Guide oyunla ilgili hile dosyalarına tek tıkla ulaşıp, nasıl yapılacağını youtube’ye yüklenmiş videolardan izleyebilirsiniz. Uygulamaya göz attığımda, ekstralar, oyun hakkında ip uçları ingilizce olarak hazırlanmış. Bu hile uygulamasında bizim işimize yarayacak (ingilizce bilmiyenler) ve asıl önemli yeri Cheat kısmı. Cheats kısmına girince hile yapılış videolarını izleyip videoların altındaki hile dosyalarını izleyip istediğimiz hileyi yapabiliyoruz.

> Subway Surfers Cheat Guide v1.0 apk indir <

Dikkat!

Kayıtlı oyun verileri yada olası herhangi bir veri kaybında sorumluluk size aittir.
Subway Surfers Altın Hilesi

 

 

> GameCIH v3.0 apk indir <

ROOT işlemi yapmadan, hileyi kullanmak için aşağıdaki bölümde bulunan hile dosyalarını indirip kullanabillirsiniz.

Subway Surfers Sydney Sınırsız Altın Hilesi

Oyunun hacklenip hileleri açılmış Sydney ismi verilmiş. Hiçbir işlem yapmadan, hemen hileyle oynayabileceğiniz bir sürüm. Apk dosyasını indirip android mobil cihazınıza yüklemek yeterli. Eğer sınırsız altın ile başlamazsa yüklü olan Subway Surfers sürümlerini kaldırıp tekrar kurunuz.

> Subway Surfers Sydney apk indir <

Subway Surfers Yeni Sürümleri – Bütün Hileler Açık

Yeni güncellemelerle beraber Subway Surfers oyunu bir çok sürüme ulaştı. Her yeni güncellemede bazı hatalar giderilip, yeni özellikler ekleniyor. Kısa süre içinde en yeni sürümün hacklenmiş, editlenmiş bütün hileleri açık hale getirilmiş apk dosyalarıda sitemizde indirime sunuluyor. Herhangi bir işlem yapmadan indirdiğiniz apk dosyasını kurmanız yeterlidir. Tavsiyem mevcut sürümü kaldırıp öyle kurunuz.

> Subway Surfers – Paris v1.12.2 Sınırsız (Altınlı) apk indir <

> Subway Surfers – Paris v1.12.2 Sınırsız (Altınlı) apk indir < (Alternatif İndirme)

> Subway Surfers – Paris v1.12.1 Sınırsız (Altınlı) apk indir <

> Subway Surfers – Miami v1.11.0 Sınırsız (Altınlı) apk indir <
Kaynak: http://www.androidkardes.com/blog/subway-surfers-hile-subway-surfers-hileleri.html

> Subway Surfers – Tokyo v1.10.3 Sınırsız (Altınlı) apk indir <

Subway Surfer Free Tips

Bu uygulama Subway Surfer oyuncuları ve sevenleri için ücretsiz bilgi zenginliği sağlar. En yüksek puan nasıl alınır? Yeni hileler var mı? Hile nasıl yapılır? Usta oyuncuların, oyun videoları ve oyun hakkında çeşitli dökümanlar, fotoğraflar içerir.

> Subway Surfer Free Tips v1.01 apk indir <
Kaynak: http://www.androidkardes.com/blog/subway-surfers-hile-subway-surfers-hileleri.html

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Sayfalar

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül