Tiny Thief Oyun İndir / Tiny Thief Oyna

Tiny Thief Oyun İndir / Tiny Thief Oyna

Tiny Thief,Tiny Thief hilesi,Tiny Thief hileleri,Tiny Thief hile,Tiny Thief oyna,Tiny Thief indir,Tiny Thief Angry Birds oyunu ile ünlenen Rovio’dan yepyeni bir oyun sunuldu. Tiny Thief isimli oyunu sizlerle paylaşmak istedik. Rovio’nun alt dalı olan Rovio Stars tarafından sunulan bu oyunda bir hırsız olarak görev yapıyorsunuz. Ancak hırsızlık yaparken ejderhalara, robotlara ve şövalyelere yakalanabiliyorsunuz. Oyunda küçük hırsızınızla yakalanmadan […]

05 Ağustos 2013 Pazartesi - 54 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Tiny Thief,Tiny Thief hilesi,Tiny Thief hileleri,Tiny Thief hile,Tiny Thief oyna,Tiny Thief indir,Tiny Thief

Angry Birds oyunu ile ünlenen Rovio’dan yepyeni bir oyun sunuldu. Tiny Thief isimli oyunu sizlerle paylaşmak istedik.

Rovio’nun alt dalı olan Rovio Stars tarafından sunulan bu oyunda bir hırsız olarak görev yapıyorsunuz. Ancak hırsızlık yaparken ejderhalara, robotlara ve şövalyelere yakalanabiliyorsunuz.

Oyunda küçük hırsızınızla yakalanmadan ögeleri çalarsanız bölüm sonunda Angry Birds’de olduğu gibi yıldızlarla derecelendiriliyorsunuz.

Tiny Thief, Google Play Store’da 161 kere derecelendirilmiş ve 4,5 yıldız değerine sahip. Tiny Thief’in Google Play ücreti ise 3.51 $Buradan Tiny Thief’i Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Tiny Thief‘in iTunes kullanarak iPhone veya iPad cihazlarınıza yüklemek için de buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Tiny Thief’in iOS fiyatı ise 5,49 TL.

Bir Cevap Yazın

Sayfalar

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül